Köşebaşı Bitez

1995 yılından bu yana Adana ve Tarsus yöresi yemeklerinin geleneksel lezzetlerini modern bir sunumla günümüze taşıyan, Dünyanın en iyi 50 restoranından biri ödüllü Köşebaşı, Bodrum'daki ikinci şubesiyle Bitez'de yıl boyunca misafirlerini ağırlıyor.

1995 yılından bu yana Adana ve Tarsus yöresi yemeklerinin geleneksel lezzetlerini modern bir sunumla günümüze taşıyan, Dünyanın en iyi 50 restoranından biri ödüllü Köşebaşı, Bodrum'daki ikinci şubesiyle Bitez'de yıl boyunca misafirlerini ağırlıyor.1995 yılından bu yana Adana ve Tarsus yöresi yemeklerinin geleneksel lezzetlerini modern bir sunumla günümüze taşıyan, Dünyanın en iyi 50 restoranından biri ödüllü Köşebaşı, Bodrum'da yıl boyunca açık olan ikinci şubesiyle misafirlerini ağırlıyor. Bodrum'un gözde lokasyonlarından Bitez'de yer alan Köşebaşı, klasikleşen lezzetleri, kokteyl menüsü ve keyif dolu bahçesi ile sizleri bekliyor.

Bitez GALERİ

Bitez Paket Servisi

Köşebaşı, Türk mutfağının en seçkin örneklerini kaliteli paket servis ağıyla evinize taşıyor. Yapmanız gereken tek şey, Köşebaşı Bitez şubemizi arayarak lezzeti kapınıza çağırmanız.

Bitez Adres

Atatürk Blv. No:118, 48470
Bodrum / Muğla / Türkiye

bitez@kosebasi.com

Bitez
Paket Servis

0535 773 78 78

Bitez İletişim

0535 773 72 72

Bitez
Rezervasyon

Rezervasyonu Formu

Bitez Ulaşım

Google Maps